Evropské unijní šílenství pokračuje

Img_2024_4 19. července 2019 Pokud někdo čekal, že po evropských volbách dojde k výrazné změně kurzu směřování Evropské unie, musí být minimálně rozčarován. Sice v europarlamentu posílily národní síly z jednotlivých členských států, nicméně v součtu drží stále otěže liberálně zelená a socialistická klika, která chce pokračovat v nastoleném trendu totální zkázy.

Jako důkaz postačí zvolení německé političky Ursuly von Leyenové předsedkyní Evropské komise. Její kandidátský projev stál za to. Cíl vytvoření sociální, zelené a uhlíkově neutrální Evropy již postačí na to, aby si normální člověk poťukal na čelo. Imigranti? Islamizace a terorismus? Žádný problém. Hlavně ten boj s klimatickými změnami, to dnes letí. Za taková prázdná gesta a slova se udělují ceny, a greténismus je jak nakažlivá choroba.

Unie prostě pokračuje ve spanilé jízdě do pekel. Bohužel se tam usmaží všichni. Pod vlivem rovnostářství, neomarxismu a neustálých příkazů, zákazů a nařízení směřujeme do absolutní totality, která se skrývá pod názvem liberální demokracie. Zdá se, že ta jízda nejde zabrzdit. Ale jde. Jen se nebát, že dupnutí na brzdu bude šokem, který nás však probere a hlavně: zachrání.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

webarchív