Milion úchylek, Babiš a demoblok. Stejná banda

Img_2047_7 5. června 2019 Tak si to shrňme. V čele vlády máme bývalého estébáka a oligarchu Babiše, který vyhrál v parlamentních volbách s výrazným náskokem. Proti němu nyní demonstruje jakási skupina s názvem Milion chvilek pro demokracii. Kdo a proč to financuje, za dozoru uvědomělé kulturní fronty, to asi není potřeba hlouběji rozebírat.

Politická opozice vůči Babišovi se skládá z diskreditovaných stran typu TOP 09 + STAN, ODS, lidovci, které tady krad...ly jako straky v mnoha polistopadových vládách, a anarchistických Pirátů, prosazujících marxismus takovým způsobem, že i komunisté začínají blednout.

A teď si vyberte. Co je tedy lepší? Babiš, o kterém Kalousek prohlásil, že je lupičem evropských peněz, anebo ten Kalousek, který je zase lupičem českých peněz? Ve finále je to totiž stejná banda.

Premiér Babiš má obrovskou výhodu v tom, že proti němu stojí právě takoví politici, kteří mají sami máslo na hlavě a na lidi doslova kašlali. A tak si mnozí z nich řeknou, že než to, co tu bylo kdysi za zkorumpovanou bandu, raději Babiše. Smutné, ale reálné a odpovídající stavu české společnosti. A rovněž zarážející je, že ti, co mají plná ústa demokracie, by nejraději osnovali převraty jen proto, že výsledek voleb neodpovídá jejichpředstavám. A ten milion úchylek? Jen oblbování lidí. Stačí vidět vlajky EU a hned je to jasné. Tady nejde jen o Babiše...

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

webarchív