15 let boje - nová kniha o historii DS a DSSS

Img_20180118_1307141 18. ledna 2018 V den 15ti letého výročí založení Dělnické strany vyšla unikátní knižní publikace o historii Dělnické strany (DS) a Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Autoři - Tomáš Vandas a Martin Zbela - v knize mapují podrobně události za posledních patnáct let a chronologicky seřadili všechny zajímavé informace z činnosti DS a DSSS.

Každému roku je věnována obsáhlá kapitola s konkrétními daty a popisem, co se který den událo, jaká byla stanoviska či reakce představitelů dělnické strany, nebo vyjádření českých režimních politiků.

Kniha rovněž obsahuje uvodní slova zahraničních politiků, mj. Mariana Kotleby, Udo Voigta, Roberta Fioreho či Nicka Griffina. Zajímavost publikace umocňuje bohatá fotogalerie z různých demonstrací či obrázky různých historických plakátů, letáků a novinových čláínků. V knize také najdete příspěvky místopředsedy DSSS Jiřího Štěpánka či olympijského vítěze Oty Zaremby.

Kniha neformálně navazuje na první knihu Tomáše Vandase s názvem Od republikánů k Dělnické straně, vydanou v roce 2012.

Zájemci o koupi knihy mohou psát na kontaktní e-mail: kniha[zavináč]tomasvandas.cz. Obratem obdrží informace o ceně, možnosti slevy při zakoupení většího počtu kusů či možnost nakoupit si obě knihy (15 let boje + Od republikánů k Dělnické straně) najednou. Vzhledem k předpokládanému velkému zájmu o tuto publikaci je nutné tak učinit neprodleně!

Tiskové centrum DSSS

webarchív