DSSS DO KRAJŮ, KORUPČNÍCI OD KORYT!

Dsc_0243-1-poslat_10 29. července 2020 Včera vypršel termín pro podání kandidátních listin pro podzimní krajské volby. DSSS kandiduje v 11 krajích (v šesti v koalici s hnutím Čistý kraj) a celkem jsme zaregistrovali na 250 kandidátů, což je, podle mého názoru, na mimoparlamentní stranu a ruku v ruce s politickou apatií občanů, velmi slušný počet.

Někteří z vás byli překvapeni, že moje avizovaná kandidatura v Ústeckém kraji se nakonec nekonala. Ne, nebojte se. Nepropadl jsem té vlně nezájmu a nikam neprchám. Jen jsem se po dlouhém zvážení rozhodl, že kandidátku v Ústeckém kraji pod názvem ČISTÝ A LEPŠÍ SEVER povede náš úspěšný zastupitel a radní Duchcova Jindřich Svoboda. A myslím si, že to je dobrá volba nominace na post hejtmana. Za ním na kandidátce je Jana Brambaški, pro oblast sociální a zdravotní, a trojku doplňuje Pavel Opl, garant pro oblast bezpečnosti. I další kandidáti jsou velmi kvalitní a taky k některým z nich mám, i díky dlouholeté spolupráci, lidsky blízko.

Já budu kandidáty Ústeckého kraje, ale i z ostatních krajů, podporovat a dělat vše pro co nejlepší volební výsledky. Už nyní se nemáme za co stydět. Zatímco jiní jen plkají a tlachají na sociálních sítích nebo v hospodě, my jdeme s kůží na trh. Ostatně, jako vždy. DSSS do krajů - korupčníci od koryt!

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

webarchív