Občanský odpor vůči vládním gaunerům narůstá!

Vaclavske-namesti-3-9-2022 5. září 2022 Sobotní (3.9.2022) protivládní demonstrace v Praze zaskočila vládu, havloidy a bruselské kolaboranty. Nejenom účastí, kterou se poté režimní média snažila trapně bagatelizovat, ale hlavně i pestrou škálou řečníků a podporovatelů, kteří se tak ocitli na jedné lodi. Jednota vůči vládním gaunerům, kteří ženou zemi do záhuby a lidi do chudoby, je právě to, čeho se oni tak moc bojí.

Ani já se logicky neshodnu se všemi řečníky, co na akci vystupovali. Stejně tak, jako se někdo neshodne se mnou. To je normální. Ale nyní je důležité společně jít za cílem, kterým musí být demise vlády a vypsání předčasných voleb. Jedině tak, pokud se podaří ustanovit národní vládu, můžeme otočit kormidlo směřování a obnovit plnou suverenitu naší země.

Co mi vadí, to je, když se bojíme sami sebe. První se bojí vystupovat, když tam bude druhý, který má negativní mediální nálepku, aby ho novináři taky neočernili, druhý nemá rád třetího, čtvrtý nemá rád prvního a třetího. Když chceme změnit vládu a chod státu, nemůžeme se bát toho, co o nás prohlásí či napíše mediální sebranka! Zamysleme se nad tím.

Premiér Fiala, který označil organizátory akce za proruské síly, je snad větší k(v)ůl, než Jakeš. Média hovořila o extremistech, ruských kolaborantech atd. Ještě chyběla slova o zaprodancích a samozvancích, a ocitli jsme se zpět v 80. letech. Rétorika stejná, špinění a očerňování. Ale to nás nemůže zastavit. Doba změn se blíží a vládní gauneři mají strach. Jedině opravdu SPOLEČNĚ to zvládneme!

Mgr. Tomáš Vandas

webarchív