Vandas pro Facebook: Odpočítávání

Poslední hodiny zbývají do vynesení verdiktu Nejvyššího správního soudu, který určí další směřování Dělnické strany. Asi každý z našich členů a sympatizantů ho očekává s velkou netrpělivostí a já se tomu ani nedivím. Jde totiž o hodně. Nikoliv však z toho pohledu, že bychom se obávali o naši budoucnost. Jak už jsem avizoval: Dělnická strana v parlamentních volbách kandidovat bude. Půjde však o rozsudek, který bude přelomový.

Buď budeme mít v této zemi možnost svobodně vyjadřovat opoziční názory nebo ne. Buď budeme akceptovat svobodu sdružování v politických stranách nebo ne. Buď budeme přisuzovat kolektivní vinu za chování jednotlivců nebo ne. O to se tu nyní hraje.

Přiznám se, že je velmi potěšitelné číst vzkazy plné podpory a uznání, které dostáváme. Ten pocit sounáležitosti, který nám vyjadřuje stále větší počet občanů, je asi tím nejcennějším oceněním naší práce. A já osobně se velmi těším, až se s vámi setkám před budovou Nejvyššího správního soudu, abychom společně stáli proti vládní mafii a zkorumpovaným gaunerům. Zvítězíme!

Tomáš Vandas, 15. února 2010

Tento článek najdete na Facebooku Tomáše Vandase

webarchív