VANDAS: Covidová diktatura jede dál

T-v- 21. května 2021 Trochu čísel: k dnešnímu dni máme cca 23 tisíc nakažených koronavirem, z toho je tisíc lidí v nemocnici. Stav, kdy je nadále uměle dušen provoz restaurací a služeb, vše je podmiňováno testováním, očkováním a dalšími nesmyslnými nařízeními, včetně vyhrožování kontrolami, je neúnosný. Restaurace a kavárny mají sice zahrádky, ale při nevlídném a proměnlivém počasí to na žádný extra zisk není.

Na co vláda stále čeká? Proč nemůže otevřít hospody, služby, bazény a fitka bez omezení? To je už fakt jako v Kocourkově. Ale abych nekřivdil, lyžařské vleky už používat lidé můžou…

Připadá mi, že se prostě nejedná jen o covid, ale o nastavení hranice diktatury, kterou svojí poslušností davu posouváme stále dál. Napadlo by vás někdy, že byste se měli u kadeřníka prokazovat jakýmsi testem, nebo v hospodě? To je tak na poťukání si na hlavu a pomyšlení cosi o Chocholouškovi. Bohužel, i to se stalo realitou. Stejně tak se stává realitou, že nás chtějí za každou cenu dotlačit k očkování, dokonce se pokusnými králíky mají stát i děti. A k tomu lákadla ve formě cestování, slev, finančních bonusů. Covidová diktatura jede dál. Je načase je zastavit….     

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

webarchív