VANDAS: Lockdown pro neočkované je první krok...

Tomas-vandas-4 14. listopadu 2021 …ke zřízení covidových koncentráků pro ty, kteří si (ne)Tečku nechtějí nechat bodnout. Myslíte si, že to je nereálné a že přeháním? Nemyslím si. Kdo by si ještě před rokem pomyslel, že například v Rakousku bude zaveden lockdown pro neočkované, kteří tak mohou jen do práce, na nákup potravin či k doktorovi. Jinak nic. Ani do kina, za sportem či do restaurace. A přestože se v každé evropské zemi proti loňsku minimálně dvě třetiny občanů naočkovalo, utahují se šrouby covidové totality ještě víc a víc.

Říká se, že se dějiny opakují, a tak to začíná leccos z historie připomínat. Segregace lidí, udávání, špiclování, vyhrožování. To se dnes u nás děje pod záštitou smyšlené pandemie. A stejně tak jako v minulosti i dnes si většina lidí nechá vše líbit a mlčí.

Pokud si lidé myslí, že se vrátíme k normálu, mýlí se. Oni, vládnoucí elita, nám svobodu dobrovolně nevrátí, to musíme udělat my, občané. Protože jinak to bude dál pokračovat. Třeba zabíráním majetku těm, co se nepodvolí, a jejich přesun do detenčních zařízení, kde budou v izolaci. Samozřejmě, že to bude zdůvodňováno, jako pro dobro celé společnosti. A pak se budou psát covidové petice a pořádat covidová shromáždění, aby se ti vyvrhelové už nesměli do společnosti zařadit.

Stále vám to nic nepřipomíná? Je potřeba covidisty zastavit, než bude pozdě.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

webarchív