Vyšla nová kniha T. Vandase ZAKÁZANÁ TSUNAMI

Zakazana-tsunami 21. dubna 2022 Včera se v Praze uskutečnil křest nové knihy předsedy DSSS Tomáše Vandase s názvem ZAKÁZANÁ TSUNAMI aneb Politika s pouty na rukou. Kniha je v pořadí již třetí publikací autora. V roce 2012 vydal knihu „Od republikánů k Dělnické straně“, na kterou volně navazovala publikace „15 let boje“ (2018). Křtu knihy se také zúčastnil europoslanec, generál Hynek Blaško.

Zatímco ty předchozí dvě knihy byly více zaměřené na vznik dělnické strany, její historii a činnost, tato nejnovější kniha je hlavně průřezem politické dráhy Tomáše Vandase od poloviny 90. let minulého století, až do současné doby.

Kniha přináší v úvodní části zajímavý a obsáhlý rozhovor, ve kterém se autor snažil otevřeně popsat události, které zažil. Ve druhé části naleznete články, glosy a komentáře, které Tomáš Vandas coby začínající „politik“ publikoval v týdeníku Republika. Další část obsahuje glosy a komentáře z relativně nedávné „dělnické“ éry v Dělnických listech., a v poslední části naleznete články z blogu autora až do současné covidové doby. Součástí knihy je i úvodní slovo dlouholetého kamaráda Tomáše Vandase a obětavého slovenského vlastence Mariana Kotleby. Kniha je v rozsahu 300 stran a obsahuje i zajímavé fotografie.

Zájemci o koupi knihy mohou psát na kontaktní e-mail: kniha[zavináč]tomasvandas.cz. Obratem obdrží informace o ceně, možnosti dodání či možnost zakoupit si k nové knize i obě předchozí knihy (15 let boje + Od republikánů k Dělnické straně). Vzhledem k předpokládanému velkému zájmu o tuto publikaci je nutné tak učinit neprodleně!

Tiskové centrum DSSS

webarchív